Naše cesta za dávnými americkými civilizacemi

Dne 24. 2. 2020 jsme se my, třídy OA3 a EL3, vydaly do Brna na výstavu nesmírné historické hodnoty.

Nesla název Poklad Inků a čekalo nás zde mnoho zlatých rituálních exponátů, jako je například zlatá maska, která měla v očích smaragdy, šperky, obětní nože, typické oblečení, zlatý trůn samotného vládce Inků a mnoho dalších cenných předmětů. Do stovek těchto exponátů byla doslova vryta historie starých civilizací a jejích bohů.

Výstava je velmi poučná a zajímavá nejen pro návštěvníky, kteří se zajímají o kulturu dávné civilizace a historii Jižní Ameriky, ale i pro nás, studenty středních škol. Výstavu mohu všem zájemcům vřele doporučit, potrvá v Brně až do 1. března.

Filip Nováček, EL3

03.04.2020

Kritéria přijímacího řízení na VOŠ

Kritéria přijímacího řízení pro VOŠ Čáslav, pro denní i kombinovanou formu studia oboru Výrobní a řídící systémy podniku v profilacích:

Management a personalistika
Účetnictví a finance podniku