Ohlédnutí za maturitami třídy S4

Ohlédnutí za maturitami třídy S4

Ohlédnutí za maturitami třídy S4

V týdnu od 22. do 26. května 2017 se konaly ústní, profilové, maturitní zkoušky třídy S4. Profilovou část maturitní zkoušky konalo celkem 26 studentů.

V týdnu od 22. do 26. května 2017 se konaly ústní, profilové, maturitní zkoušky třídy S4. Profilovou část maturitní zkoušky konalo celkem 26 studentů.

V dopoledních hodinách se konaly ústní zkoušky z předmětů český jazyk a literatura, anglický jazyk, strojírenská technologie a stavba a provoz strojů. V odpoledních hodinách následovaly další zkoušky, které zahrnovaly také obhajoby dlouhodobých maturitních prací.

Mezi nejdelší zkouškové dny patřilo úterý 23. května, kdy zkušební komise vyhlašovala výsledky až před 19:00 hod. Ale na pozitivní hodnocení od paní předsedkyně Ing. Mileny Škvorové ze SPŠ Kladna si každý student velmi rád počkal :)

Úspěšnost z profilové části maturitní zkoušky třídy S4 byla v prvním kole 96%.

Celkově se studentům dařilo i ve státní části maturitních zkoušek a při praktické zkoušce. Všichni studenti (100%) uspěli z písemné práce z českého jazyka, z písemné práce a didaktického testu z anglického jazyka a z praktické maturity.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení proběhne v pátek 2. června 2017 od 10:00 hod. na radnici města Čáslav. Všichni rodiče a přátelé školy jsou srdečně vítáni.

Všem absolventům gratulujeme k vynikajícím výsledkům a přejeme jim mnoho úspěchů v dalším studiu, v odborné technické praxi a v osobním životě.

pozn.

Ráda bych touto cestou vyjádřila velké poděkování svým kolegům, kteří studenty v průběhu školních let vzdělávali a formovali jejich osobnost. Úspěšnost maturitních zkoušek, za všechny maturanty, byla v tomto školním roce 94%. Děkuji a přeji nám další úspěšné studenty a absolventy školy. 
Mgr. Věra Szabová, ředitelka školy

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek