Pozvánka na Den otevřených dveří na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT

Pozvánka na Den otevřených dveří, tentokrát pod názvem Podnikání jako dobrodružství, který se koná tento týden v pátek 26. ledna 2018 od 9:00 či od 12:30 hodin v Kolejní 2a, v Praze—Dejvicích.

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze otevírá pro následující akademický rok studijní bakalářský program Ekonomika a management, a ten bychom vašim studentům rádi představili. V doprovodném programu si dovoluji zmínit především přednášku Podnikání jako dobrodružství či Nástroje orientace ve světě.

Pokud byste měli však zájem o osobní představení naší vysoké školy a oborů přímo ve vaší škole, prosím o tuto informaci, rádi se za vámi vypravíme. Také nás od zítřka do čtvrtka naleznete na veletrhu Gaudeamus v Praze v Letňanech, kde bude náš stánek součástí expozice Českého vysokého učení technického (ČVUT). Jste srdečně zváni ke konzultacím i zde.

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek