Pozvánka na Veletrh pražských veřejných vysokých škol

Pozvánka na Veletrh pražských veřejných vysokých škol, jehož další ročník organizačně zajišťuje a pořádá ČVUT v Praze.

Veletrh proběhne dne 1. února 2018 na Fakultě stavební ČVUT (Thákurova 7, Praha 6) od 9.00 do 16.30 hodin a představí se na něm osm pražských veřejných vysokých škol:

Akademie múzických umění v Praze

Akademie výtvarných umění v Praze

Česká zemědělská univerzita v Praze

České vysoké učení technické v Praze

Univerzita Karlova

Vysoká škola ekonomická v Praze

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

Jejich zástupci budou středoškolským studentům a návštěvníkům veletrhu prezentovat možnosti studia a uplatnitelnost v praxi po ukončení studií. Taktéž budou v rámci doprovodného programu probíhat souhrnné informativní přednášky jednotlivých vysokých škol viz příloha.

Podrobnější informace o připravovaném veletrhu naleznete na webových stránkách www.prazske-verejne-vysoke-skoly.cz/ nebo na facebookovém profilu veletrhu www.facebook.com/veletrhprazskychverejnychvysokychskol.

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek