Přednáška zaměstnanců Centra rozvoje podnikání (CEROP) Kolín

Přednáška zaměstnanců Centra rozvoje podnikání (CEROP) Kolín

Přednáška zaměstnanců Centra rozvoje podnikání (CEROP) Kolín

Dne 17. února 2016 proběhla přednáška Centra rozvoje podnikání Kolín, která byla určena pro žáky 4. ročníků střední školy a  pro studenty 3. ročníku VOŠ.

 

Prezentaci vedla slečna Tereza Pošíková, studentka 3. ročníku VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, která v této organizaci vykonávala svoji pětiměsíční odbornou praxi. Další informace podala paní Bc. Miroslava Nová, projektová manažerka CEROP Kolín.

 

CEROP Kolín je příspěvková organizace, která byla založena městem Kolín v roce 2014. Účelem byla podpora podnikatelských aktivit mladých inovačních firem, revitalizace a vhodné využití nemovité kulturní památky – kolínského zámku. Zahájila projekt „Podnikatelský inkubátor“, který je vhodný pro začínající mladé podnikatele, inovativní IT firmy a firmy orientované na produkci spojenou se špičkovým výzkumem a vývojem. Podporuje vznik sítí mezi podnikateli a vysokými i středními školami, výzkumnými a jinými podniky. Všem zájemcům, kteří splňují podmínky projektu, CEROP nabízí pronájem vybavených prostor, poradenské služby, pronájem sálů i hodinových kanceláří, možnost uvedení firmy v podnikatelském inkubátoru.

Žáci a studenti si rozšířili své znalosti o pojem podnikatelský inkubátor.

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek