Úspěch studentů S3 v soutěži SOČ

Úspěch studentů S3 v soutěži SOČ

Úspěch studentů S3 v soutěži SOČ

V úterý 25. 4. 2017 se na SPŠ stavební a OA Kladno konal již 39. ročník krajské soutěže ve středoškolské odborné činnosti (SOČ), kde naši studenti Michal Houfek a Matěj Reichman velmi úspěšně reprezentovali školu.

Slavnostní zahájení proběhlo v 9:00 hod. v aule školy za účasti ředitelky organizující školy Ing. Evy Šimáčkové, zástupců Krajského úřadu Středočeského kraje, vedoucích pracovníků Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT se sídlem v Kladně, členů hodnotících komisí, soutěžících studentů, pedagogů a dalších organizačních pracovníků. 

Od 9:30 hod. do 12:00 hod. probíhaly v učebnách obhajoby odborných prací. Komisaři hodnotili celkem 89 přihlášených prací v 15ti oblastech. Naši studenti, Michal Houfek a Matěj Reichman ze třídy S3, obhajovali své projekty před komisí v samotném závěru dopoledního programu. Komise byla složena ze zástupců z podniku, fakulty a magistrátu města a hodnotila oblasti Strojírenství, Stavebnictví a Elektro. Student Michal Houfek obhajoval práci na téma „3D model a 3D tisk letadla Boeing 777“ a student Matěj Reichman práci na téma „Modelování tanku Sturmtiger“. Při ústním hodnocení komise pochválila studenty za způsob zpracování modelů a styl prezentace.

V 14:00 hod. byly vyhlášeny výsledky ze všech odborných kategorií. Naši studenti získali krásná umístění v oblasti č. 9 – Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design. Michal Houfek se umístil na 2. místě a Matěj Reichman se umístil na 3. místě. Studentům gratulujeme k úspěchu.

Velké poděkování patří Ing. Vlastimilu Andrlovi za odborné vedení těchto prací a velké poděkování patří studentům za výbornou reprezentaci školy.

Studenti tak navázali na úspěch svých „starších“ spolužáků, kteří se SOČ zúčastnili v minulém roce a do školy přivezli 1. a 2. místo v kategoriích „strojírenství“ a „učební pomůcka“.

Info na regionálním zpravodajství svoboda.info: http://www.svoboda.info/zpravy/caslav/michal-houfek-a-matej-reichman-vybojovali-druhe-a-treti-misto-v-soutezi-soc/

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

Ředitelské volno - 30. dubna 2018

Ředitelka školy vyhlašuje v pondělí 30. dubna 2018 ředitelské volno pro žáky SŠ a studenty VOŠ z provozně-ekonomických důvodů. 

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek