Zpráva z projektového dne, OA3

Zpráva z projektového dne, OA3

Zpráva z projektového dne, OA3

Dne 23. 6. 2017 a 26. 6. 2017 se třída OA3 zúčastnila projektového dne na téma „Poznej město a region, ve kterém studuješ a pomoz mu“ s třídní učitelkou Mgr. Jindrou Houskovou Kupkovou a Mgr. Romanem Rambouskem. Cílem naší cesty bylo poznat památky Čáslavi a významné rodáky, zpracovat materiály a pomoci jimi základním či středním školám při studiu.

Naše cesta započala v 8.30 před ZUŠ Čáslav, tam jsme navštívili galerii známých rodáků z Čáslavi. Zde jsme viděli výstavu J. Svobody, J. L. Dusíka a L. Quize.  Po celou dobu nás provázela paní průvodkyně, která měla k celé výstavě zajímavý výklad. Výstava byla velmi přínosná. Tam jsme získali mapu všech pamětních desek známých českých rodáků a šli jsme je vyfotit. Nalezli jsme je všechny. Cesta nám trvala přibližně hodinu.

Dále jsme měli v plánu návštěvu věže kostela sv. Petra a Pavla. Po zdolání mnoha schodů nás čekal krásný výhled na téměř celou Čáslav. Poté jsme se společně vydali do cukrárny na kávu a zákusek.

Celé dopoledne jsme zakončili na obědě v restauraci Kozlovna Bílá růže. Zde jsme dali dohromady všechny informace, které jsme využili v pondělí na vytvoření prezentace. V prezentaci jsme shrnuli celý náš den a vytvořili návrh pomoci.

Studenti OA3

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

Ředitelské volno - 30. dubna 2018

Ředitelka školy vyhlašuje v pondělí 30. dubna 2018 ředitelské volno pro žáky SŠ a studenty VOŠ z provozně-ekonomických důvodů. 

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek