Přihlašování do školní Wi-Fi sítě

Přihlašovací údaje do školní Wi-Fi sítě studenti 1. ročníků obdrží od třídního učitele, ztrátu hesla obdržíte ve studijním středisku od M. Štěpinové. Každý uživatel smí být najednou přihlášen pouze s jedním zařízením. Proto studenti domova mládeže si mohou vyzvednout dvoje přihlašovací údaje (pro mobil a pro PC).

Postup pro přihlášení.

1)      Zapněte si na mobilním telefonu síť s označením SPS-CASLAV

2)      Automaticky Vám naskočí přihlašovací tabulka, kde zadáte svůj login a password. V některých zařízeních tato přihlašovací tabulka automaticky nenaskočí a musíte ji aktivovat zadáním testu „wifi.sps-caslav.cz“ do adresního řádku.

Upozornění: Wi-Fi síť si nepamatuje přihlašovací údaje a je proto nutné vždy při novém přihlašování do sítě znovu zadávat přihlašovací údaje.

Vážení žáci a studenti,

z technických důvodů (výměna oken), bude školní jídelna ve dnech

18. - 20. 12. 2019 uzavřena tj. nebude se vařit ani vydávat strava (snídaně, obědy, večeře).

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný adventní čas.

Mgr. Věra Szabová, ředitelka školy

Exkurze do Senátu Parlamentu ČR

Exkurze do Senátu Parlamentu ČR se koná v pondělí 16. prosince 2019 pro žáky OA4, EL4. Organizačně zajišťuje Mgr. I. Domácí. Akce začíná v 7:35 hod. na vlakovém nádraží Čáslav.