Ztráta hesla do školního e-mailu, do sítě školy

Jak změnit heslo, jak postupovat při ztrátě hesla?

Heslo do školního e-mailu je shodné s heslem do školní sítě.
Hesla jsou nastavena na automatickou synchronizaci. Změnu hesla vždy provádějte ve školní síti! Automaticky se Vám toto nové heslo nastaví i pro školní e-mail.

Uživatelské jméno pro přihlášení do sítě studenti získávají na začátku studia na první hodině ICT. Případnou ztrátu (zapomenutí) hesla studenti střední i vyšší odborné školy řeší se správcem sítě.

První část uživatelského jména pro e-mail je shodná s už. jménem do sítě. Druhá část (doména mailu) je: student.sps-caslav.cz  (např. S10Novak@student.sps-caslav.cz)

Vážení žáci a studenti,

z technických důvodů (výměna oken), bude školní jídelna ve dnech

18. - 20. 12. 2019 uzavřena tj. nebude se vařit ani vydávat strava (snídaně, obědy, večeře).

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný adventní čas.

Mgr. Věra Szabová, ředitelka školy

Exkurze do Senátu Parlamentu ČR

Exkurze do Senátu Parlamentu ČR se koná v pondělí 16. prosince 2019 pro žáky OA4, EL4. Organizačně zajišťuje Mgr. I. Domácí. Akce začíná v 7:35 hod. na vlakovém nádraží Čáslav.