Curious Minds Mallow

Curious Minds Mallow

Spolu s Luckou jsme zaměstnané v Curious Minds Mallow, což znamená, že jsme v kanceláři, která se zabývá provozováním předškolního zařízení. Paní Marie, která nás zaměstnává, je majitelka dvou školek v Millstreet a Dromagh.

V 10:00 hod. jsme byly s Luckou Vobořilovou nastoupené před naší kanceláří. Marie nám připravila mnoho úkolů na dobu, kdy  zde budeme pracovat. První pracovní den jsme srovnávaly účtenky chronologicky přesně podle měsíců. Druhý den už byl zajímavější, pracovaly jsme na vyplňování různých formulářů a zasílání anglických e-mailů do firem. Měly jsme možnost i skenovat identifikační  karty dětí do počítače a zařadit je podle jmen. Paní Marie nám také slíbila, že nás jeden den vezme i do některé z jejích školek. Na to se moc těšíme.

Posíláme mnoho pozdravů do České republiky, Nicole Němečková.

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek