Curious Minds Mallow

Spolu s Luckou jsme zaměstnané v Curious Minds Mallow, což znamená, že jsme v kanceláři, která se zabývá provozováním předškolního zařízení. Paní Marie, která nás zaměstnává, je majitelka dvou školek v Millstreet a Dromagh.

V 10:00 hod. jsme byly s Luckou Vobořilovou nastoupené před naší kanceláří. Marie nám připravila mnoho úkolů na dobu, kdy  zde budeme pracovat. První pracovní den jsme srovnávaly účtenky chronologicky přesně podle měsíců. Druhý den už byl zajímavější, pracovaly jsme na vyplňování různých formulářů a zasílání anglických e-mailů do firem. Měly jsme možnost i skenovat identifikační  karty dětí do počítače a zařadit je podle jmen. Paní Marie nám také slíbila, že nás jeden den vezme i do některé z jejích školek. Na to se moc těšíme.

Posíláme mnoho pozdravů do České republiky, Nicole Němečková.

30.09.2019

Projekt Erasmus+ "Praxe a stáže v britských firmách pro každého"

Od 6. do 19. října 2019 bude 10 žáků z OA3/EL3 a 4 žáci z S3 vykonávat odbornou stáž v podnicích ve městě Belfast (Severní Irsko). Stáže jsou zaměřeny na procvičení obchodně-administrativních technických činností. Ubytování a stravování žáků je zajištěno v místních rodinách. Doprovodná osoba: Mgr. J. Ptáčková

09.08.2019

Vážení uchazeči o studium,

ve dnech 14. a 15. října 2019 se koná přehlídka škol 2019 v Kolíně, od 10:00 do 17:00 hod. v budově Městského společenského domu Kolín. Přijďte nás navštívit v prezentačním stánku.