MIDAS

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ ve Španělsku.

Pracuji ve firmě MIDAS. Je to malá firma s přibližně 10 zaměstnanci. Zabývá se opravováním aut všech značek.

Zjistili jsme, že ve firmě je pouze jeden člověk, který umí aspoň trochu anglický jazyk. První den jsme moc práce nedostali, spíš jsme jen pozorovali a učili se. Postupně to bylo ovšem lepší a zajímavější. Konečně jsme začali pracovat s auty a to bylo to, co jsme od praxí očekávali. Začali jsme nejdříve s jednoduššími věcmi jako například výměna pneumatik a kol kompletně, až k opravování složitějších mechanismů a součástí. Dnes je neděle od slova nedělá se, a proto všichni chápete, co jsme dnes dělali, jen odpočívali a relaxovali.

Jaroslav Ivakhiv

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek