Náš výlet do Wildlife Park

Náš výlet do Wildlife Park

Dnes 12.10. 2017 jsem já (Jana Fialová), Viktorie Kvasilová a Martin Dobřichovský byli mile překvapeni v práci, a to možností odpoledne navštívit Doneraile Wildlife Park.

Práce ve společnosti dopoledne  pokračovala stejně jako předchozí den, třídili jsme poštu a vyhledávali potřebné dokumenty, které byly potřeba k dalšímu užití. Po druhé hodině jsme tedy i s Mgr. Ptáčkovou byli autobusem odvezeni do parku, který se nachází jen 5 km od Mallow. V parku jsme měli na výběr ze tří stezek, každá nabízí jiné výhledy do krajiny. Při cestě jsme narazili na hejno vran, kamenné mosty, ale také na jeleny. Bylo to krásné zpestření dne a krátká procházka nádherným  parkem nám všem velmi prospěla. S firmou a programem jsme spokojeni a už se těšíme na další dny strávené zde.

Jana Fialová

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek