O' Carroll Fitzgerald Project

O

V pondělí jsem byla přiřazena do firmy O' Carroll Fitzgerald Project & Commercial Management v Charleville. Tato firma se zabývá projektováním staveb. Pracuji společně s Paulou, která mi zadává práci. Vedoucí firmy se jmenuje Paul Dolan, kterého jsem potkala hned v úterý.

Mojí prací je třídit poštu, posílat poštu, třídit a zařazovat různé papíry. Kompletovat složky s projekty různých staveb. Pracuji s tiskárnou a skartovacím přístrojem.

Nastává víkend. V sobotu se chystáme na Cliffs of Moher a v neděli máme volný den.

A v pondělí zase do práce.

Denisa Dobešová OA3

Vážení žáci a studenti,

z technických důvodů (výměna oken), bude školní jídelna ve dnech

18. - 20. 12. 2019 uzavřena tj. nebude se vařit ani vydávat strava (snídaně, obědy, večeře).

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný adventní čas.

Mgr. Věra Szabová, ředitelka školy

Středoškolská futsalová liga

V pondělí 9. prosince 2019 se uskuteční Středoškolská futsalová liga ve sportovní hala Bios při VOŠ, SPŠ a OA Čáslav.

Vážení zájemci o studium, Vážení rodiče,

tak jako každý rok, i letos bychom Vás rádi pozvali na Den otevřených dveří naší školy ve středu 11. prosince 2019 od 14:00 hod.

Můžete se těšit na komentovaný program, kde se dozvíte informace o studiu na střední škole a o studijních oborech: Obchodní akademie, Ekonomické lyceum, Technické lyceum a Strojírenství.

celý článek