Odborná praxe v Belfastu - informace pro účastníky

Odjezd žáků třídy OA3, EL3 a S3 zapojených do projektu "Praxe a stáže v britských firmách pro každého" (Erasmus+) je v sobotu 5. října v 12.30 autobusem od ZUŠ.

Žáci s sebou musí mít pas (občanský průkaz pokud pas nevlastní) a kartu své zdravotní pojišťovny. Veškeré další informace k cestě (zavazadla) a místu pobytu jsou obsaženy v prezentaci sestavené zprostředkující agenturou.

Pracovníci agentury také doporučují žákům vzít si s sebou laptop/notebook.

Ve firmách jsou žáci povinní dodržovat pracovní řád daného podniku a mít vhodné oblečení a obuv. Oblečení žáků OA3 a EL3 má být společenské (bílá halenka, triko či košile, tmavé kalhoty) včetně obuvi (tenisky jsou považovány za nevhodné). Źáci S3 musí mít pracovní oblečení a pevnou obuv, kterou používají během výuky ve školních dílnách.

Návrat (přílet) do Prahy je v sobotu 19. října. v 16.25. Na žáky zde bude čekat autobus, který je dopraví do Čáslavi.

ikonaInformace o stáži a pobytu v Belfastu
ikonaPojistná smlouva_1. termín 2019
ikonaVšeobecné pojistné podmínky_1 termín 2019

03.02.2020

Divadelní představení Lakomec

V pondělí 17. února 2020 žáci 1. - 3. ročníků navštíví divadelní představení Lakomec, které v Dusíkově divadle uvede soubor Divadla Radka Brzobohatého. Délka představení je 105 minut.

03.01.2020

Kritéria přijímacího řízení SPŠ a OA Čáslav na školní rok 2020/2021

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek