Odborná praxe v Belfastu - informace pro účastníky

Odjezd žáků třídy OA3, EL3 a S3 zapojených do projektu "Praxe a stáže v britských firmách pro každého" (Erasmus+) je v sobotu 5. října v 12.30 autobusem od ZUŠ.

Žáci s sebou musí mít pas (občanský průkaz pokud pas nevlastní) a kartu své zdravotní pojišťovny. Veškeré další informace k cestě (zavazadla) a místu pobytu jsou obsaženy v prezentaci sestavené zprostředkující agenturou.

Pracovníci agentury také doporučují žákům vzít si s sebou laptop/notebook.

Ve firmách jsou žáci povinní dodržovat pracovní řád daného podniku a mít vhodné oblečení a obuv. Oblečení žáků OA3 a EL3 má být společenské (bílá halenka, triko či košile, tmavé kalhoty) včetně obuvi (tenisky jsou považovány za nevhodné). Źáci S3 musí mít pracovní oblečení a pevnou obuv, kterou používají během výuky ve školních dílnách.

Návrat (přílet) do Prahy je v sobotu 19. října. v 16.25. Na žáky zde bude čekat autobus, který je dopraví do Čáslavi.

ikonaInformace o stáži a pobytu v Belfastu
ikonaPojistná smlouva_1. termín 2019
ikonaVšeobecné pojistné podmínky_1 termín 2019

30.09.2019

Projekt Erasmus+ "Praxe a stáže v britských firmách pro každého"

Od 6. do 19. října 2019 bude 10 žáků z OA3/EL3 a 4 žáci z S3 vykonávat odbornou stáž v podnicích ve městě Belfast (Severní Irsko). Stáže jsou zaměřeny na procvičení obchodně-administrativních technických činností. Ubytování a stravování žáků je zajištěno v místních rodinách. Doprovodná osoba: Mgr. J. Ptáčková

09.08.2019

Vážení uchazeči o studium,

ve dnech 14. a 15. října 2019 se koná přehlídka škol 2019 v Kolíně, od 10:00 do 17:00 hod. v budově Městského společenského domu Kolín. Přijďte nás navštívit v prezentačním stánku.