Projekt "Třeťáci na praxi ve Španělsku"

Od pondělí 12. března 2018 do pátku 23. března 2018 skupina 15 žáků ze třídy S3 vykonává odbornou stáž v podnicích ve městě Malaga (Španělsko). Stáž je organizována podle pravidel evropského vzdělávacího programu Erasmus+ a je financována z prostředků EU.

A tady můžete vidět první foto pozdrav ze Španělska od studenta L. Horálka ze třídy S3.

Vážení žáci a studenti,

z technických důvodů (výměna oken), bude školní jídelna ve dnech

18. - 20. 12. 2019 uzavřena tj. nebude se vařit ani vydávat strava (snídaně, obědy, večeře).

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný adventní čas.

Mgr. Věra Szabová, ředitelka školy

Středoškolská futsalová liga

V pondělí 9. prosince 2019 se uskuteční Středoškolská futsalová liga ve sportovní hala Bios při VOŠ, SPŠ a OA Čáslav.

Vážení zájemci o studium, Vážení rodiče,

tak jako každý rok, i letos bychom Vás rádi pozvali na Den otevřených dveří naší školy ve středu 11. prosince 2019 od 14:00 hod.

Můžete se těšit na komentovaný program, kde se dozvíte informace o studiu na střední škole a o studijních oborech: Obchodní akademie, Ekonomické lyceum, Technické lyceum a Strojírenství.

celý článek