Randal Systems

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ ve Španělsku.

 

Pracuji ve firmě Randal Systems společně s Pepou Líbalem. Tato firma se zabývá podvodní robotikou a bezpečnostními systémy.

První den ve firmě proběhlo přivítání a seznámení se s pracovním prostředím a zaměstnanci. Jelikož nejsme tolik znalí v oboru robotiky, na který je firma zaměřena, změnili nám pracovní náplň. Pracujeme především na CNC strojích. Vytváříme programy a poté navržené součásti vyrábíme. Ve firmě jsou na nás milý, vše dobře vysvětlí, a když už je naše jazyková bariéra příliš velká, Google překladač to jistí.

Večer jsme se koukali na hokej, a pak šli 4 lidi na fotbal na místní stadión.

Šindelář Josef

 

 

Novinky

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

16.04.2019

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek