Randal Systems

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ ve Španělsku.

Pracuji ve firmě Randal Systems společně s Pepou Líbalem. Tato firma se zabývá podvodní robotikou a bezpečnostními systémy.

První den ve firmě proběhlo přivítání a seznámení se s pracovním prostředím a zaměstnanci. Jelikož nejsme tolik znalí v oboru robotiky, na který je firma zaměřena, změnili nám pracovní náplň. Pracujeme především na CNC strojích. Vytváříme programy a poté navržené součásti vyrábíme. Ve firmě jsou na nás milý, vše dobře vysvětlí, a když už je naše jazyková bariéra příliš velká, Google překladač to jistí.

Večer jsme se koukali na hokej, a pak šli 4 lidi na fotbal na místní stadión.

Šindelář Josef

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek