Španělsko - den druhý

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ ve Španělsku.

S Jakubem jsme po snídani a ranní hygieně nasedli do autobusu číslo 11 a dojeli jsme na nejbližší zastávku, odkud jsme šli asi 20 minut pěšky do naší společnosti, Procad.

Usadili nás za počítače a snažil se nám ukázat, s čím budeme pracovat, ač celkem neúspěšně. Sdělil nám, že jeho angličtina je na velmi nízké úrovni, tudíž jsme museli čekat na technika Alfonse, který nám vysvětlil, co a jak budeme dělat. Vysvětlil nám základy rýsování v programu Solidworks, který se podobá Inventoru. Narýsovali jsme pár obrázků podle předlohy, což nám zabralo pracovní dobu. Po odevzdání práce nám byl umožněn odchod. Na hotel jsme přijeli autobusem číslo 11 a zbytek dne jsme strávili odpočinkem.

Zdeněk Kolář

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek