Tesesa

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ ve Španělsku.

Můj pracovní den začíná v 7 hodin, kdy vstávám a jdu na snidani. Po snídani odcházím na autobus, ve kterém strávim přibližně hodinu cesty s jedním přestupem. Pracuji ve firmě Tesesa, zabývající se výrobou dveří, kuchyní a podlah, hlavním materiálem je dřevo.

Ve firmě dělám všechno možné jak manuální, tak strojní obrábění dřeva. Pracuji například s bruskou, frézou na dřevo, hoblovkou na dřevo a nebo také pomáhám v lakovně. Ve firmě jsem do 14:00 a odcházím na autobus směr náš hostel. Volné chvíle využívám k odpočinku u moře na písečné pláži.

Jakub Hozlár

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek