Tralee Holiday Lodge

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Obchodní akademie a Ekonomické Lyceum pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ v Irsku.

Ráno vstávám v 8.00 a jdu na typickou irskou snídani – opečený toust s marmeládou. Poté se obleču a společně s Eliškou vyrážíme do práce. Pracuji jako recepční v Tralee Holidy Lodge.

Dnešní dopoledne jsem trávila třízením dokumentů do šanonů a tvorbou několika tabulek v Excelu. Ve 13.15 mi začala hodinová přestávka, kterou jsem strávila s kamarádkou Anet. Po obědě jsem zakládala účetní doklady a ubytovávala dva manželské páry. Dnešek byl také ve znamení loučení, protože můj nadřízený bude od zítřka mimo město. Z práce jsem odcházela v 17 hodin.

Jelikož se náš pobyt blíží ke konci, cestou domů jsem nakoupila nějaké dárky pro rodiče.  Domů jsem dorazila přesně na večeři. Po jídle jsme si chvíli povídali s naší náhradní mamkou Patricií o místních tradicích. Moc se těším na poslední dny strávené v Irsku.

Iveta Čochnářová EL3

09.01.2019

Maturitní ples tříd OA4 a S4

Maturitní ples tříd OA4 a S4 se uskuteční v pátek 1. února 2019 od 19:00 hod. v Hotelu Grand Čáslav.

03.01.2019

Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvik tříd Obchodní akademie OA1 a Strojírenství S1 bude zahájen v neděli 20. ledna 2019 a ukončen v sobotu 26. ledna 2019.

Studenti s pedagogy a lyžařskými instruktory vyrazí na týdenní pobyt do Krkonoš – lyžařského střediska Horní Malá Úpa – penzion Blesk. Organizačně zajišťují Mgr. J. Spáčil, Mgr. Bc. P. Havelková a Ing. Bc. V. Andrle.