Tralee Holiday Lodge

Tralee Holiday Lodge

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Obchodní akademie a Ekonomické Lyceum pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ v Irsku.

 

Ráno vstávám v 8.00 a jdu na typickou irskou snídani – opečený toust s marmeládou. Poté se obleču a společně s Eliškou vyrážíme do práce. Pracuji jako recepční v Tralee Holidy Lodge.

Dnešní dopoledne jsem trávila třízením dokumentů do šanonů a tvorbou několika tabulek v Excelu. Ve 13.15 mi začala hodinová přestávka, kterou jsem strávila s kamarádkou Anet. Po obědě jsem zakládala účetní doklady a ubytovávala dva manželské páry. Dnešek byl také ve znamení loučení, protože můj nadřízený bude od zítřka mimo město. Z práce jsem odcházela v 17 hodin.

Jelikož se náš pobyt blíží ke konci, cestou domů jsem nakoupila nějaké dárky pro rodiče.  Domů jsem dorazila přesně na večeři. Po jídle jsme si chvíli povídali s naší náhradní mamkou Patricií o místních tradicích. Moc se těším na poslední dny strávené v Irsku.

 

Iveta Čochnářová EL3

 

Novinky

31.10.2018

Drážďany

Exkurze do Drážďan se koná ve středu 28. listopadu 2018 pro třídu OA1. Akce začíná na vlakovém nádraží Čáslav v 4:35 hod. Odjezd vlaku je v 4:50 hod. Předpokládaný návrat v 19:04 hod. Organizačně zajišťuje Mgr. Š. Radová.

31.10.2018

Houfek, a.s.

Exkurze do firmy Houfek, a.s. se koná v úterý 20. listopadu 2018 pro třídu V2E. Akce začíná vstupem do firmy v 13:00 hod. Exkurze je doplněna přednáškou na téma personálního managementu. Organizačně zajišťuje Mgr. V. Szabová.