Trium systems

Trium systems

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ ve Španělsku.

 

Náš čtvrteční den začínal jako každý jiný. Po vydatné snídani jsme se vydali do práce. Naše firma se jmenuje Trium systems a zabývá se výrobou plastových obalů a odlévacích forem.

Po příchodu do práce nás vedoucí požádal, jestli bychom mohli pomoci se zakázkou na formu. Dostali jsme za úkol udělat na formě závity zbrousit hrany a vyhladit nerovnosti. To nám zabralo téměř celé dopoledne, a proto na poslední dvě hodiny jsme byli rozděleni. Zatímco Petr Sedláček dodělával formy, já a náš vedoucí Marcin jsme začali s montáží řezných částí nožů na plastové odlitky. To nám zabralo zbytek pracovní doby. Po návratu z práce jsme se vydali na naplánován výlet na místní vyhlídku na město.

Jan Šidák

 

Novinky

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

16.04.2019

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek