Trium systems

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ ve Španělsku.

Náš čtvrteční den začínal jako každý jiný. Po vydatné snídani jsme se vydali do práce. Naše firma se jmenuje Trium systems a zabývá se výrobou plastových obalů a odlévacích forem.

Po příchodu do práce nás vedoucí požádal, jestli bychom mohli pomoci se zakázkou na formu. Dostali jsme za úkol udělat na formě závity zbrousit hrany a vyhladit nerovnosti. To nám zabralo téměř celé dopoledne, a proto na poslední dvě hodiny jsme byli rozděleni. Zatímco Petr Sedláček dodělával formy, já a náš vedoucí Marcin jsme začali s montáží řezných částí nožů na plastové odlitky. To nám zabralo zbytek pracovní doby. Po návratu z práce jsme se vydali na naplánován výlet na místní vyhlídku na město.

Jan Šidák

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek