Trochu jiný irský den

Trochu jiný irský den

Dnešní den začal poněkud netradičně, jelikož má kolegyně náhle onemocněla. Proto jsem vyrazila v 8:45 na vlakové nádraží sama. V 9:07 vyjel vlak z vlakového nádraží v Mallow. Cesta trvá pokaždé zhruba 25 minut. Z vlakového nádraží v Corku jsem vyrazila směrem do centra města do práce, kam jsem dorazila něco málo před 10 hodinou.

Pracujeme v investiční společnosti Redmayne and Bentley Stockbrokers. Každý den je naší první povinností psát klientům e-maily. Jména klientů nám pokaždé přidělí naši spolupracovníci Renn a nebo Justin. Ve firemním systému Minotaur si najdeme potřebné informace a poté posíláme prohlášení o vyrovnání. Toto je naše náplň dne na dopoledne. Když odbije 12. hodina, čekají nás hovory s klienty. Klienty zveme na meetingy s firemními mluvčími. Okolo 2. hodiny jsem vyrazila na oběd do města. Po obědě jsem měla možnost zvát klienty i na seminář se známým mluvčím ze společnosti Stockactive Ltd. Tuto možnost hodně lidí přijímalo a všichni jsme byli spokojení, ale samozřejmě se našli i tací, kteří pozvání odmítli. Seznam na tento seminář je již více jak z půlky plný. Svou práci jsem dokončila okolo půl 4 a poté jsem vyrazila na vlakové nádraží. Vlak odjížděl v 15:55 a do Mallow jsem dojela opět zhruba po 25 minutách. Dále mě čekala cesta domů.

Ve firmě se nám moc líbí a práce nás baví. Jsme rády, že se něčemu přiučíme jak v oboru, tak v komunikaci v anglickém jazyce.

Denisa Moravcová

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek