University Health Center

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oborů Obchodní akademie, Ekonomické lyceum a Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ v Severním Irsku.

Na praxi v Severním Irsku pracuji ve firmě s názvem University Health Centre At Queens, která se nachází v ulici 7 University Terrace. Firma poskytuje všeobecnou praxi studentům zaměřeným na zdravotní a obecné služby. Poskytuje také univerzitní, non-NHS služby pro studenty Queen’s.

Můj mentor se jmenuje Jonathan Hill, který je velmi milý a má se mnou velkou trpělivost. Ve firmě zapisuji veškeré údaje pacientů do počítače a také kopíruji faktury. Díky této práci se mi zlepšují komunikační dovednosti v angličtině a také vím jak pracovat s účetním programem. Každé ráno vstávám v 7:45 a do práce jezdím pomocí autobusu protože bydlím daleko od práce a to v ulici s názvem 26 Downshire Street. V práci končím v 17:00 a poté jdu většinou s kamarády na kafe a objevujeme krásu města.

J. Žídek

03.02.2020

Divadelní představení Lakomec

V pondělí 17. února 2020 žáci 1. - 3. ročníků navštíví divadelní představení Lakomec, které v Dusíkově divadle uvede soubor Divadla Radka Brzobohatého. Délka představení je 105 minut.

03.01.2020

Kritéria přijímacího řízení SPŠ a OA Čáslav na školní rok 2020/2021

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek