University Health Center

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oborů Obchodní akademie, Ekonomické lyceum a Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ v Severním Irsku.

Na praxi v Severním Irsku pracuji ve firmě s názvem University Health Centre At Queens, která se nachází v ulici 7 University Terrace. Firma poskytuje všeobecnou praxi studentům zaměřeným na zdravotní a obecné služby. Poskytuje také univerzitní, non-NHS služby pro studenty Queen’s.

Můj mentor se jmenuje Jonathan Hill, který je velmi milý a má se mnou velkou trpělivost. Ve firmě zapisuji veškeré údaje pacientů do počítače a také kopíruji faktury. Díky této práci se mi zlepšují komunikační dovednosti v angličtině a také vím jak pracovat s účetním programem. Každé ráno vstávám v 7:45 a do práce jezdím pomocí autobusu protože bydlím daleko od práce a to v ulici s názvem 26 Downshire Street. V práci končím v 17:00 a poté jdu většinou s kamarády na kafe a objevujeme krásu města.

J. Žídek

30.09.2019

Projekt Erasmus+ "Praxe a stáže v britských firmách pro každého"

Od 6. do 19. října 2019 bude 10 žáků z OA3/EL3 a 4 žáci z S3 vykonávat odbornou stáž v podnicích ve městě Belfast (Severní Irsko). Stáže jsou zaměřeny na procvičení obchodně-administrativních technických činností. Ubytování a stravování žáků je zajištěno v místních rodinách. Doprovodná osoba: Mgr. J. Ptáčková

09.08.2019

Vážení uchazeči o studium,

ve dnech 14. a 15. října 2019 se koná přehlídka škol 2019 v Kolíně, od 10:00 do 17:00 hod. v budově Městského společenského domu Kolín. Přijďte nás navštívit v prezentačním stánku.