Výlet do Granady

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ ve Španělsku.

Dne 11. 5. 2019 tedy v sobotu jsme měli naplánovaný výlet do 130 km vzdáleného města Granada . Cesta začala srazem u pro nás objednaného autobusu v 8:30. Do Granady jsme dorazili po devaté hodině.

Čekala tam na nás velmi příjemná slovenka Karolínka, která nás vedla městem do centra, na vyhlídku,podstoupili jsme výšlap na kopec, kde se nacházel palác Alhambra a tzv. šeptající místnost a sešli dolů se podívat ještě do dvou kostelů. Následně jsme měli volnou zábavu v Granadě. Zpět do Malagy jsme dorazili v sedm hodin večer.

Kuba Novotný

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek