Výlet do Granady

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 3. ročníku oboru Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ ve Španělsku.

Dne 11. 5. 2019 tedy v sobotu jsme měli naplánovaný výlet do 130 km vzdáleného města Granada . Cesta začala srazem u pro nás objednaného autobusu v 8:30. Do Granady jsme dorazili po devaté hodině.

Čekala tam na nás velmi příjemná slovenka Karolínka, která nás vedla městem do centra, na vyhlídku,podstoupili jsme výšlap na kopec, kde se nacházel palác Alhambra a tzv. šeptající místnost a sešli dolů se podívat ještě do dvou kostelů. Následně jsme měli volnou zábavu v Granadě. Zpět do Malagy jsme dorazili v sedm hodin večer.

Kuba Novotný

Vážení žáci a studenti,

z technických důvodů (výměna oken), bude školní jídelna ve dnech

18. - 20. 12. 2019 uzavřena tj. nebude se vařit ani vydávat strava (snídaně, obědy, večeře).

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný adventní čas.

Mgr. Věra Szabová, ředitelka školy

Exkurze do Senátu Parlamentu ČR

Exkurze do Senátu Parlamentu ČR se koná v pondělí 16. prosince 2019 pro žáky OA4, EL4. Organizačně zajišťuje Mgr. I. Domácí. Akce začíná v 7:35 hod. na vlakovém nádraží Čáslav.