Exkurze do Poštovního muzea v Praze

Exkurze do Poštovního muzea v Praze

Ve čtvrtek 13. prosince 2018 se žáci třídy OA2/EL2 zúčastnili exkurze do Poštovního muzea v Praze.

Muzeum sídlí ve zrekonstruovaných prostorách Vávrova mlýna na nábřeží Ludvíka Svobody a zabývá se studiem dějin a vývoje spojů na území České republiky. Je zde provoz stálé expozice poštovních známek, filatelistických unikátů a padělků. K vidění jsou nejstarší známky evropských i mimoevropských zemí. V současné době zde také probíhá výstava ke 100. výročí založení Poštovního muzea.

09.01.2019

Maturitní ples tříd OA4 a S4

Maturitní ples tříd OA4 a S4 se uskuteční v pátek 1. února 2019 od 19:00 hod. v Hotelu Grand Čáslav.

03.01.2019

Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvik tříd Obchodní akademie OA1 a Strojírenství S1 bude zahájen v neděli 20. ledna 2019 a ukončen v sobotu 26. ledna 2019.

Studenti s pedagogy a lyžařskými instruktory vyrazí na týdenní pobyt do Krkonoš – lyžařského střediska Horní Malá Úpa – penzion Blesk. Organizačně zajišťují Mgr. J. Spáčil, Mgr. Bc. P. Havelková a Ing. Bc. V. Andrle.