Úvod do světa práce

Již tradičně uspořádala škola v měsíci lednu v rámci spolupráce s Úřadem práce ČR v Kutné Hoře besedu na téma "Úvod do světa práce" pro naše budoucí absolventy.

Informace k problematice vstupu do zaměstnání, trhu práce, seznámení s činností úřadu práce a možnostech dalšího studia.......to vše byla témata pro diskuzi.

09.01.2019

Maturitní ples tříd OA4 a S4

Maturitní ples tříd OA4 a S4 se uskuteční v pátek 1. února 2019 od 19:00 hod. v Hotelu Grand Čáslav.

03.01.2019

Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvik tříd Obchodní akademie OA1 a Strojírenství S1 bude zahájen v neděli 20. ledna 2019 a ukončen v sobotu 26. ledna 2019.

Studenti s pedagogy a lyžařskými instruktory vyrazí na týdenní pobyt do Krkonoš – lyžařského střediska Horní Malá Úpa – penzion Blesk. Organizačně zajišťují Mgr. J. Spáčil, Mgr. Bc. P. Havelková a Ing. Bc. V. Andrle.