Krajské kolo Ekonomické olympiády

V úterý 29. ledna 2019 proběhlo krajské kolo ekonomické olympiády na VŠFS v Praze – Vršovicích.

V aule školy přivítala soutěžící i pedagogický doprovod slečna Martina Bacíková, zakladatelka a ředitelka INEV. Dále se slova ujal doc. RNDr. Petr Budinský, CSc., prorektor pro vzdělávací činnost této soukromé univerzity. Generálním partnerem soutěže je Komerční banka, a. s., za kterou několik vět pronesla paní Zuzana Čepelková.

A pak již následoval hodinový test skládající se ze 4 sekcí, který obsahoval uzavřené i otevřené úlohy z ekonomie. Do 3 týdnů budou zveřejněny výsledky všech krajských kol, kdy do finále soutěže, které se bude konat v březnu v prostorách ČNB, mohou postoupit vždy 2 nejlepší řešitelé za každý kraj.

Naši školu reprezentovala slečna Andrea Klemanová, žákyně třídy OA4. Věříme, že účast na olympiádě pro ni byla cennou zkušeností a přejeme hodně úspěchů u maturitních zkoušek, v dalším studiu i osobním životě.

04.02.2019

Soutěž v recitaci - okresní kolo

Okresní kolo soutěže v recitaci se koná v úterý 26. února 2019 v Kutné Hoře. Organizačně zajišťuje Mgr. R. Rambousek.

04.02.2019

Soutěž v psaní na klávesnici - školní kolo

Školní kolo soutěže v psaní na klávesnici se koná v týdnu od pondělí 25. února 2019. Organizačně zajišťují Ing. B. Valtrová, Ing. J. Nováková a Mgr. R. Rambousek.