Obrovský úspěch na „ EKO TÝMu 2019“

Ve středu 25. září 2019 se tři studentky naší školy zúčastnily krajského kola ekonomické soutěže „EKO TÝM 2019“, které se konalo na Obchodní akademii Mladá Boleslav. Jako první jsme psaly test z ekonomie, účetnictví a práva, který se skládal z 60 otázek.

100% úspěšné jsme byly v oblasti účetnictví. Druhou část tvořila prezentace na téma „Co nám Evropská unie dala a vzala za 15 let“.  Měly jsme 30 minut na přípravu, na napsání poznámek a zvolení strategie. Byla to pro nás nová zkušenost, jelikož jsme prezentovaly 15 minut bez PowerPointu. Prezentace nás velice bavila, protože komise byla příjemně naladěná a skládala se z odborníků z praxe – Mgr. Ivany Kolářové (ředitelky KB, a.s. Mladá Boleslav), Ing. Martiny Lislerové (ŠKODA AUTO, a.s.) a Ing. Viktora Kolarčika (ŠKO-Energo, s. r.o.). Z této části jsme získaly plný počet bodů, díky čemuž jsme ostatní školy porazily na plné čáře. Dále paní Mgr. Kolářová vyhlašovala 3 nejlépe prezentující jednotlivce, jedním z nich byla i Iveta Čochnářová.  Nyní nás čeká republikové kolo, které se bude konat v Příbrami. Držte nám palce!

Školu reprezentovaly: Eliška Rajmová (OA4), Monika Mirovská (OA4) a Iveta Čochnářová (EL4).

30.09.2019

Projekt Erasmus+ "Praxe a stáže v britských firmách pro každého"

Od 6. do 19. října 2019 bude 10 žáků z OA3/EL3 a 4 žáci z S3 vykonávat odbornou stáž v podnicích ve městě Belfast (Severní Irsko). Stáže jsou zaměřeny na procvičení obchodně-administrativních technických činností. Ubytování a stravování žáků je zajištěno v místních rodinách. Doprovodná osoba: Mgr. J. Ptáčková

09.08.2019

Vážení uchazeči o studium,

ve dnech 14. a 15. října 2019 se koná přehlídka škol 2019 v Kolíně, od 10:00 do 17:00 hod. v budově Městského společenského domu Kolín. Přijďte nás navštívit v prezentačním stánku.