Dlouhodobé maturitní práce TL4 - 2008 - 2010

Seznam Dlouhodobých maturitních prací tříd TL4 v letech 2008 - 2010.

Dlouhodobé maturitní práce v roce 2010 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Technické lyceum

 

1.

Beran Lukáš

Tvorba výkresové dokumentace pomocí modelování ve 3D

2.

Farkač Jan

Vznik, sláva a pád bitevní lodi Bismarck

3.

Fiedlerová Barbora

Návrh interiéru obývacího pokoje mladé dvojice

4.

Holečková Zdeňka

Návrh interiéru dětského pokoje (školáka)

5.

Horká Alena

Chemické výpočty

6.

Němec Martin

Návrh obytné budovy

7.

Pilc Petr

Oleje a maziva ve strojírenství

8.

Semerádová Monika

Návrh realizace rodinného domu na geotermální energii

9.

Siváček Roman

Přehrada Pařížov

10.

Smetanová Lenka

Galvanické pokovování (Zn)

11.

Šimonicová Jana

Analytické metody v chemii

12.

Špitálník Luboš

Solární energie

13.

Štorkán Marek

Návrh nábytku do pokoje dospívajícího chlapce

14.

Tomandl Lukáš

Aerodynamika automobilů

15.

Váňová Barbora

Diagnostika a léčba nádorových onemocnění

 

 

Dlouhodobé maturitní práce v roce 2009 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Technické lyceum

 

1.

Čudová Šárka

Optika

2.

Dvořák Petr

Využití mikrovln v 21. století

3.

Merenus Ondřej

Malý městský automobil

4.

Miláček Štěpán

Měření teploty

5.

Míšek Roman

Globální oteplování jako důvod rozepře

6.

Smékal Jan

Alternativní zdroje pohonu automobilu

7.

Štěpán Jan

Deformační zóny na vozidlech

 

 

Dlouhodobé maturitní práce v roce 2008 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Technické lyceum

 

1.

Adamová Iveta

Stav fyzické kondice v souvislosti se stravovacími návyky u … náctiletých

2.

Bach Pavel

Zpracování podkladů pro laboratorní měření

3.

Beneš Michal

Vodní kola v hydroenergetice

4.

Beran Šimon

Bánkiho vodní turbína

5.

Binder Jiří

Pevnostní návrh konzoly

6.

Bochníček Štěpán

Model rekreačního parku

7.

Dariusová Hana

Metr – vývoj – historie – současnost

8.

Kořínek Josef

Redakční systém

9.

Kruml Lukáš

Výpočet tepelných ztrát u hranatých nádob

10.

Láznička David

Benzín

11.

Ledvinka Vít

Zabezpečení webových aplikací

12.

Lehká Andrea

Anglosaská soustava jednotek

13.

Martínek Tomáš

Využití CADu v mechanice (statice)            

14.

Pátek Jiří

Realizace zakázky ve strojírenském podniku

15.

Půlpán Marek

Akustika

16.

Schmidt Tibor

Interakce objektů ve 3D světě

17.

Singertová Dagmar

Obnovitelné zdroje energie

18.

Skokan Tomáš

Pevnostní a tepelný výpočet tlakové válcové nádoby

19.

Šandová Michaela

Cukry   

20.

Štípek Radek

Optika

21.

Valouch Martin

Jaderná energie

22.

Váňová Veronika

Vitamíny rozpustné ve vodě a v tucích, význam v metabolismu a výzkum jejich příjmu u populace studentů

23.

Vinšová Zuzana

Zjištění hodnot potřebných pro zhotovení výrobního výkresu součásti se závitem

Ke stažení
ikonaDMP TL 2010 - anotace
ikonaDMP TL 2009 - anotace
ikonaDMP TL 2008 - anotace

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek