Ročníkové práce S3 - 2011 - 2018

Seznam Ročníkových prací tříd S3 v letech 2011 - 2018.

Ročníkové práce v roce 2018 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Bečaj Daniel

Zhotovení 3D modelu a 2D konstrukční dokumentace vhodně vybraného předmětu a výroba zařízení na 3D tiskárně

2.

Beran Tomáš

Hlavolam

3.

Brom Zdeněk

Programování stroje VANAD

4.

Havrda Tomáš

Tvorba  technologických parametrů

5.

Horálek Ladislav

Výkresová dokumentace a 3D model kostela sv. Petra a Pavla

6.

Hrdlička Marek

Program pro převod jednotek

7.

Křivohlavý Jiří

Dvoustupňová automatická převodovka

8.

Kuczawski Matouš

Programování strojů CNC

9.

Macháček Ondřej

Návrh a výroba převíjecího zařízení pro 3 D tiskárnu

10.

Miřátská Anna

Návrh multifunkčního nástroje

11.

Plíhal Ondřej

Vrtací stolek na včelí rámečky

12.

Procházka Michael

Výukové panely

13.

Švarz Matěj

Výroba a sestavení modelu halového letadla

14.

Trnka David

Výroba zadního tlumiče pro motocykl

15.

Vaniš David

Renovace jízdního kola

 

 

Ročníkové práce v roce 2017 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Andrle Štěpán

Servisní pneumatický zvedák na kolo - návrh

2.

Flekalová Anna

Historie železnice na Čáslavsku

3.

Houfek Michal

3D model a 3D tisk letadlo Boeing 777

4.

Hradilová Monika

Renovace motocyklu JAWA 550 „pařez“

5.

Chudomel Martin

Výroba elektrické kytary - návrh

6.

Kakos Michal

Štípačka na dříví - návrh

7.

Kopecký Pavel

Tvorba prezentací pro 3. ročník předmětu Stavba a provoz strojů

8.

Kubelka Pavel

3D model samohybného děla SU-152

9.

Lipták Miroslav

3D model a tisk auta Chevrolet Camaro SS

10.

Pavelka Ondřej

Renovace motocyklu JAWA „Stadion“

11.

Procházka Petr

Možnost využití 3D tisku ve strojírenství

12.

Prorok Jan

Nabíječka autobaterií

13.

Reichman Matěj

3D model tanku Sturm Tiger

14.

Vániš Michal

Renovace bicyklu

15.

Zondervan Robin-Kornelis

Sklápěcí vůz za traktor

 

 

Ročníkové práce v roce 2016 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Beran Jan

Výroba repliky historické zbraně - meč

2.

Brom Tomáš

Renovace motocyklu

3.

Domas Jaroslav

Zvedací stojan na motocykl

4.

Fialka Adam

Historický meč

5.

Hokynář Jan

Reedův motor

6.

Houska Hubert

Řez pneumatickým motorem – učební pomůcka

7.

Hrobař Michal

Programování CNC strojů – šachy

8.

Jelínek Ladislav

Svařování třením

9.

Kokeš Adam

Model areálu školy

10.

Kroupová Nikola

Model areálu školy

11.

Kuna Mikuláš

Kladkový luk

12.

Lebduška Marek

Historie strojírenství na čáslavsku

13.

Marušák Petr

3D model německého tanku Panzer VIII Maus

14.

Opočenský Ondřej

Kukri nůž

15.

Řezníček Jakub

Historický meč

16.

Sadílek Roman

Programování CNC strojů

17.

Šimůnek Ladislav

Výroba výfuku na motocykl

18.

Šnajdrvintová Nikola

Robotický mechanismus – návrh

19.

Toman Radek

Kukri nůž

20.

Trpišovský Martin

Špalíkovač, štěpkovač za traktor

21.

Tuzar Lukáš

Kulečník

22.

Vávra  Martin

Řez motocyklovým motorem

23.

Žilka Lubomír

Model parního stroje

 

 

Ročníkové práce v roce 2015 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Císař Petr

Renovace motocyklu JAWA 550

2.

Jahoda Martin

Replika samurajského meče

3.

Jirkovský Martin

Sportovní nářadí

4.

Jon Lukáš

Replika kuše

5.

Jonák Adam

Výroba stolu pro pneumatiku

6.

Procházka Jakub

Replika Kukri nože

7.

Rackovský Tomáš

Replika kuše

8.

Váša Jakub

Návrh a výpočet vícepásmových reproduktorových soustav

 

 

Ročníkové práce v roce 2014 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Dalešický Tadeáš

Výroba repliky Kukri nože

2.

Dytrych Vojtěch

Renovace motocyklu JAWA 555

3.

Fiala Robin

Výroba repliky 1 a ½ ručního meče

4.

Holcman Petr

Výroba repliky Kukri nože

5.

Hušek Jan

Výroba stolního fotbalu – model mechanické části

6.

Jonák Adam

Dopravní prostředek na stlačený vzduch – podvozková část

7.

Kuzcawski Petr

Programování CNC soustruhu – výroba šachových figurek

8.

Melechovský Josef

Výroba stolního fotbalu – příprava výroby stojanu se skříní

9.

Novotný Ondřej

Výroba modelu podvozku TATRA PHOENIX T 158

10.

Opočenský Lubor

Zařízení na úpravu trubek

11.

Popílek Dominik

Pneumatický montážní zvedák na motocykl

12.

Prášek Martin

Elektronická kytara

13.

Šaroun Lukáš

Damascénská ocel

14.

Vrána Jan

Štěpovačka na dřevo

 

 

Ročníkové práce v roce 2013 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Březina Josef

Výroba funkčního kompresoru

2.

Gajdoš Tomáš

Úprava laboratorních stolů v LAE

3.

Havlík Daniel

Replika středověké zbraně – ruční meč

4.

Michálek Jan

Renovace traktoru Zetor 15

5.

Pavelka Petr

Soutěžní úprava rámu a podvozku motocyklu Jawa 21 Sport

6.

Slavík Luboš

Praktická realizace podvozku RC automobilu

7.

Vobořil Jan

Sestava domácího traktůrku s pohonem 4x4 – konstrukce podvozku

 

 

Ročníkové práce v roce 2012 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Bárta Josef

Trading 

2.

Horčička Jan

Konstrukce jednokolky

3.

Houfek Pavel

Replika středověkého meče

4.

Malík Radek

Oprava, úprava a historie automobilu Fiat Marea

5.

Martínek Michal

Speciální úprava motocyklu

6.

Miřátský Tomáš

Výroba sestavy šachových figurek

7.

Týle Radko

Výroba samostřílu

8.

Vlach Martin

Sestavení velocipedu

 

 

Ročníkové práce v roce 2011 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Adamec Josef

Generální oprava motoru traktoru

2.

Bláha Adam

Konstrukce a výroba vnějšího filtru akvária

3.

Burian Jan

Výroba elektrofonické kytary

4.

Klimeš Daniel

MIG 21 – konstrukce a výroba modelu

5.

Krejčík Ondřej

Výroba jednoručního meče

6.

Kutílek Jan

Rozsáhlejší práce na CNC strojích

7.

Louda Lukáš

Výroba funkčního modelu v oboru automatizace

8.

Löwy Radek

Mechanizmy palných zbraní – zhotovení modelu

9.

Pavka Roman

Funkční model děla

10.

Petr Zdeněk

Bezpečnostní prvky automobilu

11.

Pilař Michal

Moto GP – zhotovení modelu

12.

Ruml Lukáš

Stavba terénního vozidla – pohonová část

13.

Sucharda Josef

Stavba terénního vozidla – konstrukce skeletu

14.

Štěpán Jakub

Sportovní IRC automobily - model

15.

Šváb David

Moto JAWA - renovace

16.

Vraný Lukáš

Výroba a využití kovových profilů ve stavebnictví

Ke stažení
ikonaRP S 2014 - anotace
ikonaRP S 2013 - anotace
ikonaRP S 2012 - anotace
ikonaRP S 2011 - anotace
ikonaRP S 2015 - anotace
ikonaRP S 2016 - anotace
ikonaRP S 2017 - anotace
ikonaRP S 2018 - anotace

Novinky

01.10.2018

Den středoškolákem - 23. října 2018

Prezentace oborů školy prostřednictvím pásma zážitkových aktiv pro žáky ZŠ.

01.10.2018

Filmové představení - Ztratili jsme Stalina

Satira vycházející z historických událostí je určena pro žáky SPŠ a OA. Film bude uveden v úterý 23. října 2018 od 9:10 hod. v kině M. Formana Čáslav.

Nejčtenější

26.09.2018
V tomto článku naleznete nejenom důležité termí...
celý článek
07.10.2018
  Implementace Krajského akčního plánu St...
celý článek
06.09.2018
V přiložených dokumentech naleznete přehled dos...
celý článek

Média

31.08.2016