Florbalový turnaj "O strojařské kolečko"

V rámci propagačních akcí školy se v pátek 15. 2. 2019 konal florbalový turnaj „O strojařské kolečko“ za účasti tří týmů základních škol (ZŠ Masarykova Čáslav, ZŠ Vrdy, ZŠ Sadová Čáslav) a dvou pořádajících týmů VOŠ, SPŠ a OA Čáslav (1. ročník).

Konfrontaci žáků ZŠ a SŠ přece jenom lépe zvládli žáci střední školy – tým S1A, kteří obsadili 1. místo. Týmy reprezentující základní školy se však vůbec neztratily, naopak předvedly vynikající, bojovné výkony, čímž přispěly k výborné úrovni turnaje. Základním školám děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Výsledky:

1. SPŠ Čáslav – S1A             9b.
  2. ZŠ Vrdy                           9b.
  3. ZŠ Masarykova Čáslav      7b.
  4. ZŠ Sadová Čáslav             4b.
  5. SPŠ Čáslav – S1B             0b.

Pozn.: O pořadí na 1. a 2. místě rozhodlo vzájemné utkání

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek