S4 a S3 na exkurzi SF TUL

KA5: Podpora odborného vzdělávání včetně spolupráce škol a zaměstnavatelů

Studenti tříd S3 a S4 ve čtvrtek 21. listopadu 2019 navštívili Strojní fakultu Technické univerzity Liberec. Po přivítání v zasedací místnosti byli seznámeni s historií, zaměřením a studijními možnostmi této fakulty.

Dále studenti měli možnost si prohlédnout laboratoře 3D tisku, aplikované mechaniky, výroby nanovláken a zkoušení motorů. V těchto laboratořích jim byl poskytnut odborný výklad k zaměření daného pracoviště a předvedeny výsledky činnosti či jednoduchá měření – pokusy.

Strojní fakultu nám představil vedoucí katedry vozidel a motorů Ing. Robert Voženílek, Ph.D. ve spolupráci s dalšími pracovníky univerzity, kteří se nám po celou dobu věnovali a byli připraveni odpovídat i na zvídavé dotazy studentů. Během prohlídky jsme také potkávali i některé naše absolventy, kteří zde studují nebo jsou na této univerzitě zaměstnáni.

Implementace Krajského akčního plánu Středočeského kraje

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008655

Klíčová aktivita KA5: Podpora odborného vzdělávání včetně spolupráce škol a zaměstnavatelů

Vážení žáci a studenti,

z technických důvodů (výměna oken), bude školní jídelna ve dnech

18. - 20. 12. 2019 uzavřena tj. nebude se vařit ani vydávat strava (snídaně, obědy, večeře).

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný adventní čas.

Mgr. Věra Szabová, ředitelka školy

Exkurze do Senátu Parlamentu ČR

Exkurze do Senátu Parlamentu ČR se koná v pondělí 16. prosince 2019 pro žáky OA4, EL4. Organizačně zajišťuje Mgr. I. Domácí. Akce začíná v 7:35 hod. na vlakovém nádraží Čáslav.