Den otevřených dveří VOŠ Čáslav

Vážení zájemci o studium, Vážení rodiče,
rádi bychom Vás pozvali na Den otevřených dveří, který se bude konat v úterý 2. dubna 2019 od 13:00 do 16:00 hod.

Máme pro vás připraven komentovaný program, kde se dozvíte informace o studiu na Vyšší odborné škole Čáslav.
Představíme Vám námi nabízenou studijní nabídku v ekonomických a technických oborech vzdělávacího programu Výrobní a řídící systémy podniku.

Komentovaný program začne ve 13:00 hod., ve 14:00 hod., v 15:00 hod. a v 15:30 hod.

Součástí DOD budou ukázky výuky, prezentace fiktivních firem, informace k odborným praxím, absolutoriu i uplatnění absolventů. Představíme Vám mezinárodní program Erasmus +, který umožňuje studentům bezplatnou zahraniční studijní stáž. Dozvíte se důležité termíny pro odevzdání přihlášek a způsobu přijetí ke studiu.
Prohlédnete si výukové prostory školy (učebny klasické i odborné), knihovnu, domov mládeže, školní jídelnu a další.

Pojďte se k nám podívat, rádi Vás provedeme školou a zodpovíme Vaše dotazy.

03.02.2020

Divadelní představení Lakomec

V pondělí 17. února 2020 žáci 1. - 3. ročníků navštíví divadelní představení Lakomec, které v Dusíkově divadle uvede soubor Divadla Radka Brzobohatého. Délka představení je 105 minut.

03.01.2020

Kritéria přijímacího řízení SPŠ a OA Čáslav na školní rok 2020/2021

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek