Exkurze do České spořitelny, a.s. v Kolíně

Exkurze do České spořitelny, a.s. v Kolíně

Exkurze do České spořitelny, a.s. v Kolíně

V pátek 6. května 2016 jsem se s třídou VS2E, obor Účetnictví a finance, zúčastnila exkurze do České spořitelny, a. s. v Kolíně.

Ujala se nás manažerka pobočky paní Věra Chamradová, která nás provedla celou budovou a na každém oddělení vysvětlila, čím se pracovníci zabývají. Popsala funkci platbomatu a vkladomatu. V zasedací místnosti jsme shlédli připravenou prezentaci na několik témat, která s bankou souvisejí. Studenti se mohli dotazovat na libovolné záležitosti, které se banky týkají. Vrcholem programu byla návštěva zabezpečených prostor, kde si mohou klienti ČS pronajmout schránku a uložit své cennosti. Podle reakcí studentů byla exkurze velmi zajímavá. Vhodně doplnila a rozšířila učivo odborných ekonomických předmětů.

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek