Exkurze do OTK Group, a.s. Kolín

Exkurze do OTK Group, a.s. Kolín

KA 2: Podpora ICT kompetencí a rozvoj výuky cizích jazyků

Ve středu 13. března 2019 proběhla exkurze třídy V3E (zaměření UFP), posledního ročníku Vyšší odborné školy, do podniku OTK v Kolíně. Před vlastní prohlídkou v rámci provozů jednotlivých divizí jsme absolvovaly školení v rámci požární ochrany a bezpečnosti práce, které nás upozornilo na mnohá nebezpečí, kterým je lépe předcházet.

Byly jsme obaleny do ochranných oděvů a seznámeny s příčinami těchto opatření.

Posléze jsme se vydaly na komentovanou prohlídku po důležitých provozech. Velice podrobně a srozumitelně se nám věnovala dlouholetá zaměstnankyně firmy, která nás přehledně seznámila s možnostmi  velkovýroby nejrůznějších potisků, obalových materiálů, flexibilních  obalů, rukávových etiket ve fázi od převzetí grafického návrhu až po finální výrobek, připravený k expedici.

Doufám, že zajímavé postřehy z praxe včetně nutné bezpečnosti práce zase získaly konkrétnější podobu a budou určitě zhodnoceny v červnu během závěrečných absolutorií.

Implementace Krajského akčního plánu Středočeského kraje

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008655

Klíčová aktivita KA2: Podpora ICT kompetencí a rozvoj výuky cizích jazyků

06.11.2020

Lyžařský kurz v přípravě - leden 2021

V příloze naleznete informace k lyžařskému kurzu pro 1. ročníky SPŠ a OA Čáslav.

celý článek

Matika pro spolužáky

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.