Foxconn Technology CZ. s.r.o. Kutná Hora mezi studenty VOŠ

Foxconn Technology CZ. s.r.o. Kutná Hora mezi studenty VOŠ

Foxconn Technology CZ. s.r.o. Kutná Hora mezi studenty VOŠ

V úterý 15. 11. 2016 navštívili zástupci firmy Foxconn Technology CZ. s.r.o. Kutná Hora studenty II. ročníku Vyšší odborné školy Čáslav.

Nejdříve paní Irena Votavová, z personálního oddělení, seznámila studenty s pravidly a principy prvního kontaktu uchazeče o zaměstnání se zaměstnavatelem. Detailně se zaměřili na obsah životopisu, kde velmi podrobně rozebrali jeho jednotlivé části. Cílem bylo, aby si studenti uvědomili, na co vše se zaměstnavatel zaměřuje a jaké informace jsou důležité uvádět.

Poté pohovořily studentky III. ročníku VOŠ (Lucie Chaloupecká a Lucie Mihalíková) o svých pracovních činnostech, které vykonávají na personálním oddělení v rámci půlroční odborné praxe. Současné studenty II. ročníku seznámily s přijímacím pohovorem, který předcházel jejich přijetí na praxi, dále potom o svých projektech/úkolech a o rozsáhlé komunikaci ve firmě, kde je důležitý anglický jazyk.

Zástupcům firmy děkujeme za přednášku, která pro nás byla zajímavá a poučná.

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

Filmové představení Milada

V úterý 24. dubna 2018 je pro žáky 1. - 3. ročníků SPŠ a OA v kině M. Formana Čáslav připravena projekce filmu Milada. Začátek projekce je v 10:15 hod. Film trvá 130 minut.

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek