Hodnotící pohovory zaměstnanců

Hodnotící pohovory zaměstnanců

Hodnotící pohovory zaměstnanců

V úterý 20. prosince 2016 studenti II. ročníku VOŠ bilancovali půlrok svého podnikání. Ve fiktivních firmách se konaly závěrečné hodnotící pohovory.

Každý ředitel firmy zrealizoval se svými zaměstnanci hodnocení dosavadní práce. Jednotliví zaměstnanci prezentovali své konkrétní aktivity, které vykonali v podzimním období a následně si vyslechli své hodnocení od nadřízeného. Na závěr byli hodnoceni ředitelé jednotlivých fiktivních firem, kteří potom hodnotili činnost generální ředitelky.

Není jednoduché se umět pochválit (co se mi ve firmě povedlo) a není jednoduché si přiznat neúspěch (co se nepovedlo nebo mohlo být lepší) nebo přijmout kritiku, ale je velkým osobním rozvojem se ze všeho minulého poučit. 

Manažerská a personální práce v realitě, byť v té fiktivní, není jednoduchá ... Firmám a jejich ředitelům přejeme další půlrok úspěšného podnikání.

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek