Odborný seminář „AC-nanečisto“

Odborný seminář „AC-nanečisto“

Dne 28. 4. 2017 se studentky 2. ročníku VOŠ zúčastnily semináře „Přijímací řízení nanečisto“, pořádaného firmou Foxconn Technology CZ, s.r.o. v Kutné Hoře. Seminář absolvovaly studentky studijního zaměření Management a personalistika i Účetnictví a finance podniku.

Problematika zahrnovala praktické vyzkoušení si jedné z personalistických technik pro výběr zaměstnanců známou jako Hodnoticí středisko, cizím názvem Assessment Center (odtud zkratka: AC), jakož i další záležitosti spojené s výběrem zaměstnanců, např. správné zkoncipování životopisu a rovněž tak i techniku pracovního pohovoru.

O technickou a organizační stránku celé akce se za firmu Foxconn Technology CZ, s.r.o. postarala Martina Šklíbová, DiS., která je loňskou absolventkou naší školy a nyní ve společnosti pracuje právě v personálním útvaru. Seminář odborně vedla Mgr. Kateřina Kounická, specialistka na personální problematiku.

O naše studentky bylo vzorně postaráno - i co se týká občerstvení a oběda. Celkově vládla po celou dobu semináře přátelská až veselá, rozhodně tvůrčí, nálada a atmosféra.

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

Filmové představení Milada

V úterý 24. dubna 2018 je pro žáky 1. - 3. ročníků SPŠ a OA v kině M. Formana Čáslav připravena projekce filmu Milada. Začátek projekce je v 10:15 hod. Film trvá 130 minut.

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek