Personální práce ve fiktivních firmách

Personální práce ve fiktivních firmách

Personální práce ve fiktivních firmách

V úterý 30. května 2017 v odpoledních hodinách proběhly závěrečné hodnotící pohovory ve fiktivních firmách studentů II. ročníku VOŠ.

Ředitelé jednotlivých firem, společně s generální ředitelkou společnosti Kondor, a.s. Jaroslavou Pourovou, hodnotili půlroční práci svých zaměstnanců ve firmě.

V rámci hodnotících pohovorů studenti/zaměstnanci nejdříve prováděli sebehodnocení, a to v oblastech kvality a spolehlivosti odevzdávaných úkolů, samostatnosti, zodpovědnosti a práci v týmu. Svými nadřízenými byli "zaměstnanci" vyzváni, aby definovali své hlavní úkoly a zhodnotili jejich plnění. Zajímavé byly otázky, které se týkaly očekávání svého ohodnocení nadřízenými či možnosti svého dalšího rozvoje, nebo kde vidí zaměstnanci prostor ke svému zlepšení.

Na závěr ředitelé firem ohodnotili studenty/zaměstnance odměnou (fiktivními finančními prostředky) a klasifikačním zápočtem. Všechny firmy úspěšně zakončily své roční podnikání.

V této části projektové výuky předmětu "Fiktivní firmy" je kladen důraz právě na personální práce, a to z důvodu modelace praktických aktivit, které studenty připravují na praxi v oblastech managementu a personalistiky.

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

Ředitelské volno - 30. dubna 2018

Ředitelka školy vyhlašuje v pondělí 30. dubna 2018 ředitelské volno pro žáky SŠ a studenty VOŠ z provozně-ekonomických důvodů. 

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek