Přednáška „Podnikový marketing – Houfek a.s.“

Přednáška „Podnikový marketing – Houfek a.s.“

Přednáška „Podnikový marketing – Houfek a.s.“

V úterý 22. 11. 2016 nás, studenty druhého ročníku Vyšší odborné školy Čáslav, navštívila paní Ivana Houfková, zástupkyně firmy Houfek a.s.

Společnost Houfek a.s. patří mezi největší výrobce CNC strojů v České republice. Zabývá se i jejich vývojem a následným prodejem. Na trhu je již 25let, a v současné době exportuje do 45 zemí světa.

Přednáška, plánovaná původně na 45 minut, byla velice zajímavá a značně se protáhla. Dozvěděli jsme se totiž nejen mnoho zajímavých informací o společnosti Houfek a.s. a možnostech vykonávání odborné praxe v této firmě, ale i spoustu důležitých poznatků z marketingu, a to nejen teoretické informace, ale především zkušenosti z praxe. Navíc jsme během přednášky prodiskutovali i naše fiktivní firmy. Paní Houfková nám ochotně poradila, a dala nám velké množství tipů a rad, které v našich firmách můžeme uplatnit. Přislíbila také svoji účast na Veletrhu fiktivních firem 9. 12. 2016 na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi. My se na ni už teď moc těšíme a srdečně zveme i Vás!

Jaroslava Pourová, studentka třídy V2E

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek