Představení fiktivních firem studentů kombinované formy studia VOŠ

Rádi bychom Vám také představili fiktivní firmy, které založili studenti II. ročníku vyšší odborné školy, kombinované formy studia. Jsou celkem čtyři a vznikly na tutoriálu dne 3. října 2015.

Fiktivní firma CZECH RIDE s.r.o. má celkem 8 zaměstnanců a zabývá se výrobou strojů a zařízení, obchodem, pronájmem, půjčováním a zprostředkováním obchodu a služeb, velkoobchodem a maloobchodem.

 

Druhá fiktivní firma Duhový sen s.r.o má celkem 5 zaměstnanců a zabývá se pekařstvím, cukrářstvím a projekční činností.

 

Třetí fiktivní firma Easy Way s.r.o. má celkem 9 společníků a zabývá se překladatelskou a tlumočnickou činností, mimoškolní výchovou a vzděláváním, pořádáním kurzů, školení, včetně lektorské činnosti aj.

 

Čtvrtá fiktivní firma NVD, s. r. o. má celkem 5 společníků a zabývá se umělecko-řemeslným zpracováním kovů, projekční činností a výrobou a hutním zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin.

 

Pátá fiktivní firma Svět marionet s.r.o. se zabývá prodejem (maloobchod a velkoobchod), poskytováním fotografických služeb, výrobou textilií, výrobou hraček a sportovních zařízení, zpracování dřeva a výrobou proutěných a korkových výrobků.

 

Fiktivním firmám držíme palce, aby jim podnikání dobře vycházelo.

Lenka Kratochvílová, generální ředitelka.

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek