Spolupráce s Evropským jazykovým centrem

Spolupráce s Evropským jazykovým centrem

Ve středu 23. září proběhla krátká prezentace na téma "Zkoušky Cambridge English". Té se účastnili studenti, kteří mají zájem o prohlubování svých jazykových znalostí. 
Zároveň proběhlo předání certifikátů studentům, kteří se zkoušek z anglického jazyka účastnili již v červnu 2015.

 

Účastníci se zde dozvěděli potřebné informace k organizaci jazykových zkoušek Cambridge English i k průběhu přípravných kurzů, které jsou přímo orientované na zvládnutí těchto zkoušek. 
Studenti si také při této příležitosti nechali otestovat svou jazykovou úroveň. Po opravě testů bude studentům zaslán e-mail, kde se dozví, do jaké jazykové úrovně spadají.  

Případní zájemci o testování znalostí anglického jazyka, o přípravný kurz či přímo o účast na zkouškách, prosím kontaktujte studijní oddělení školy, paní Evu Křížovou.
Stále je možnost přidat se do letošního běhu jazykových kurzů a zkoušek. Tato nabídka platí i pro studenty z okolních škol.  

 

 

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek