Studenti I. ročníku VOŠ zahájili své studium

Studenti I. ročníku VOŠ zahájili své studium

Studenti I. ročníku VOŠ zahájili své studium

V sobotu 2. září 2017 škola přivítala své nové studenty. V dopoledních hodinách proběh v aule školy zápis studentů I. ročníku kombinované formy studia Vyšší odborné školy.

Studenti nejdříve obdrželi indexy (studijní průkazy) a čipy, aby měli přístup do školy v den výuky tj. o tutoriálech, které se konají v pátek odpoledne a v sobotu, převážně po celý den.

Ve škole studující dospěláky přivítala ředitelka školy, Mgr. Věra Szabová. S informačním systémem k výuce VOŠ a s pravidly BOZP a PO je seznámila paní Bc. Eva Křížová. Třídní vyučující, Ing. Milan Frýba, prezentoval "svým" studentům práva i povinnosti studujících a předal jim informace k organizaci školního roku. Nejdůležitějším počinem nových studentů bylo vyplnění studijních průkazů; zapsání předmětů, hodnocení a kreditů.

První tutoriály budou mít studenti v sobotu 16. září 2017 od 8:00 hod. Tímto přejeme studentům úspěšné zahájení svého tříletého studia.

Pro informaci:

V případě zájmu o studium na Vyšší odborné škole můžete podávat přihlášku ke studiu do I. ročníku - denní i kombinovaná forma studia.

Bližší informace naleznete na http://www.sps-caslav.cz/skola/vos-caslav-vyhlasuje-iii-kolo-prijimaciho-rizeni.html

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek