Erasmus Generation Night

Dům zahraniční spolupráce Vás zve na jednu ze stěžejních akcí letošního výročí programu Erasmus, který slaví 30 let svojí existence.

Dne 19. 10. 2017 se v Praze uskuteční Erasmus Generation Night, která proběhne v klubu ROXY a v galerii NoD.

V NoD proběhnou Erasmus Talks, během nichž dostanou prostor zajímaví hosté - absolventi programu Erasmus ze všech sektorů vzdělávání, které tato zahraniční zkušenost nějakým způsobem posunula dále, obohatila je a svým způsobem jim třeba i změnila život. Moderovat celou událost bude překladatelka, stand-up komička, hudebnice a absolventka Erasmu Adéla Elbel.

Večerní část programu bude pokračovat v klubu ROXY, kde se můžete těšit na kapely The Brownies a světovou formaci N.O.H.A.

Podrobný program najdete v příloze. Akce je zdarma a je otevřená naprosto všem. Odkaz na událost na FB najdete zde:

Oslavte společně s námi existenci tohoto unikátního evropského programu.

Budeme se na Vás těšit v říjnu v Praze!

ikonaErasmus generation gap

03.02.2020

Divadelní představení Lakomec

V pondělí 17. února 2020 žáci 1. - 3. ročníků navštíví divadelní představení Lakomec, které v Dusíkově divadle uvede soubor Divadla Radka Brzobohatého. Délka představení je 105 minut.

03.01.2020

Kritéria přijímacího řízení SPŠ a OA Čáslav na školní rok 2020/2021

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek