Exkurze do OTK Group, a.s. Kolín

Exkurze do OTK Group, a.s. Kolín

Exkurze do OTK Group, a.s. Kolín

Předmět Firemní grafika s vazbou na práci fiktivních firem rozvíjí základy tvorby nejrůznějších reklamních materiálů. Během exkurze třídy V3E, posledního ročníku Vyšší odborné školy, měli studenti a studentky možnost seznámit se s velkovýrobou různých potisků, obalových materiálů ve fázi od převzetí grafického návrhu až po finální výrobek.

Během exkurze se nám věnovali firemní specialisté, setkali jsme se zde i s některými našimi absolventy na pozicích středního managementu.

Flexibilní obaly, rukávové etikety, grafické a samolepící etikety, strojní vybavení vybraných divizí, kde pojem míchání barev a CMYK jsou každodenní realitou, nám přiblížily teorii v praxi. Pojmy efektivita práce, zakázkové řízení, výrobní plány a časové harmonogramy v rámci nepřetržitého výrobního procesu společně s řešením bezpečnosti práce zase získaly konkrétnější podobu a budou určitě zhodnoceny v červnu během závěrečných absolutorií.

Logo - Šablony 2017

Exkurze byla realizována v rámci šablony „IV/1.1 – Koordinátor spolupráce školy a zaměstnavatelů“.

Projekt "VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - Šablony 2017" je spolufinancován Evropskou unií. 

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

Ředitelské volno - 30. dubna 2018

Ředitelka školy vyhlašuje v pondělí 30. dubna 2018 ředitelské volno pro žáky SŠ a studenty VOŠ z provozně-ekonomických důvodů. 

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek