Fiktivní firmy studentů VOŠ 3.

Studenti II. ročníku vyšší odborné školy v říjnu 2019 založili nové fiktivní firmy. Firmy vznikly ve Zbraslavicích či v prostorách školy, ve Studovně II., na ustavujících valných hromadách. Ve školním roce 2019/2020 budou podnikat firmy: Restaurace U Zlaté kachny s.r.o. (V2K), A-TREE-UM s. r. o. (V2E), Donuteři s.r.o. (V2K), Fičák, s.r.o. (V2K) a Kavárna U Sedmi dam, s.r.o. (V2K).

Firmy se Vám nyní představí:

3.) fiktivní firma: Fičák, spol. s r.o.

Název:                         Fičák, spol. s r.o.

Předmět podnikání:       silniční motorová doprava, nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly do 3,5 tuny a vnitrostátní příležitostná osobní, poradenská a servisní činnost v oblasti obalů

Sídlo:                           Slévárenská 316, 284 01 Kutná Hora

Nabízené služby:

-  Přeprava zásilek, zboží, materiálu

-  Pronájem vozidel

-  Kurýrní služby

-  Zajištění obalového materiálu na míru

-  Odkup palet

Kristína Holubová, V2K

03.02.2020

Divadelní představení Lakomec

V pondělí 17. února 2020 žáci 1. - 3. ročníků navštíví divadelní představení Lakomec, které v Dusíkově divadle uvede soubor Divadla Radka Brzobohatého. Délka představení je 105 minut.

03.01.2020

Kritéria přijímacího řízení SPŠ a OA Čáslav na školní rok 2020/2021

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek