Fiktivní firmy studentů VOŠ 2.

Studenti II. ročníku vyšší odborné školy v říjnu 2019 založili nové fiktivní firmy. Firmy vznikly ve Zbraslavicích či v prostorách školy, ve Studovně II., na ustavujících valných hromadách. Ve školním roce 2019/2020 budou podnikat firmy: Restaurace U Zlaté kachny s.r.o. (V2K), A-TREE-UM s. r. o. (V2E), Donuteři s.r.o. (V2K), Fičák, s.r.o. (V2K) a Kavárna U Sedmi dam, s.r.o. (V2K).

Firmy se Vám nyní představí:

2.) fiktivní firma: Restaurace U Zlaté kachny s.r.o.

Název společnosti: Restaurace U Zlaté kachny s.r.o.

Sídlo a provozovna: Kutnohorská 12, Kutná Hora-Vnitřní město, 28401

Předmět podnikání: Hostinská činnost

e-mail: restauraceuzlatekachny@gmail.com

tel.: 733 333 000

Obsazení firmy: Majitel a jednatel společnosti, Marketingové oddělení, Ekonomické/Provozní oddělení, Personální oddělení, Kuchaři/ky, Servirky/Číšníci, Pomocná síla v kuchyni

O nás

Nabízíme tradiční českou kuchyni, která si zakládá na čerstvosti surovin. Restaurace sídlí v srdci Kutné Hory, tudíž je dostupná všem a i turisté mají možnost ochutnat poklady české kuchyně.

Těšíme se na Vaší návštěvu 😊

Eva Picková, V2K

03.02.2020

Divadelní představení Lakomec

V pondělí 17. února 2020 žáci 1. - 3. ročníků navštíví divadelní představení Lakomec, které v Dusíkově divadle uvede soubor Divadla Radka Brzobohatého. Délka představení je 105 minut.

03.01.2020

Kritéria přijímacího řízení SPŠ a OA Čáslav na školní rok 2020/2021

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek