Navázání spolupráce při realizaci studijního programu

ANIMA ČÁSLAV, o.p.s. je zařízení, které prostřednictvím svých služeb pomáhá seniorům a občanům se zdravotním postižením setrvávat ve svých domovech i v nepříznivých sociálních situacích a podporuje tak uživatele svých služeb v zachovávání vazeb na své přirozené prostředí, své blízké a přátele.

Studenti druhého ročníku VOŠ se zaměřením na personální práci a management, měli v pátek 16. listopadu 2018 možnost uskutečnit část výuky v rámci studijního programu v této společnosti. Ředitelka společnosti paní Mgr. Eva Medková jim poskytla informace o zaměření, řízení a chodu společnosti. Provedla je a seznámila s jednotlivými částmi Animy a jejím vybavením. Cílem programu bylo ověření získaných zkušeností při výběrovém přijímacím řízení. Studenti měli možnost si v prostředí organizace vyzkoušet přijetí pracovníka na zadanou pozici. S ředitelkou společnosti pak diskutovali podmínky a kriteria pro přijímání pracovníků na takto specializované pracoviště. Výsledkem bylo získání praxe v příštím školním roce pro jednu vybranou studentku.

Realizaci exkurze podporuje aktivita: III/1.5 Koordinátor spolupráce školy a zaměstnavatele.

Projekt "VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - Šablony 2017" je spolufinancován Evropskou unií.

01.07.2019

Prázdninový provoz kanceláří pro veřejnost

1. 7. 2019 – 30. 8. 2019 v pracovních dnech od 8:00 do 13:00 hod.

27.06.2019

Hlavní prázdniny

Hlavní prázdniny budou trvat od soboty 29. června 2019 do neděle 1. září 2019.

27.06.2019

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (26. 8. až 2. 9. 2019).