Navázání spolupráce při realizaci studijního programu

ANIMA ČÁSLAV, o.p.s. je zařízení, které prostřednictvím svých služeb pomáhá seniorům a občanům se zdravotním postižením setrvávat ve svých domovech i v nepříznivých sociálních situacích a podporuje tak uživatele svých služeb v zachovávání vazeb na své přirozené prostředí, své blízké a přátele.

Studenti druhého ročníku VOŠ se zaměřením na personální práci a management, měli v pátek 16. listopadu 2018 možnost uskutečnit část výuky v rámci studijního programu v této společnosti. Ředitelka společnosti paní Mgr. Eva Medková jim poskytla informace o zaměření, řízení a chodu společnosti. Provedla je a seznámila s jednotlivými částmi Animy a jejím vybavením. Cílem programu bylo ověření získaných zkušeností při výběrovém přijímacím řízení. Studenti měli možnost si v prostředí organizace vyzkoušet přijetí pracovníka na zadanou pozici. S ředitelkou společnosti pak diskutovali podmínky a kriteria pro přijímání pracovníků na takto specializované pracoviště. Výsledkem bylo získání praxe v příštím školním roce pro jednu vybranou studentku.

Realizaci exkurze podporuje aktivita: III/1.5 Koordinátor spolupráce školy a zaměstnavatele.

Projekt "VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - Šablony 2017" je spolufinancován Evropskou unií.

09.01.2019

Maturitní ples tříd OA4 a S4

Maturitní ples tříd OA4 a S4 se uskuteční v pátek 1. února 2019 od 19:00 hod. v Hotelu Grand Čáslav.

03.01.2019

Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvik tříd Obchodní akademie OA1 a Strojírenství S1 bude zahájen v neděli 20. ledna 2019 a ukončen v sobotu 26. ledna 2019.

Studenti s pedagogy a lyžařskými instruktory vyrazí na týdenní pobyt do Krkonoš – lyžařského střediska Horní Malá Úpa – penzion Blesk. Organizačně zajišťují Mgr. J. Spáčil, Mgr. Bc. P. Havelková a Ing. Bc. V. Andrle.