Pozvánka: Den sociálních služeb

Vážení studenti,

rádi bychom Vás pozvali na konferenci DEN SOCIÁLNÍCH SLUŽEB, která proběhne ve čtvrtek 23. května 2019 od 9:00 do 12:30 hodin v aule školy.
Pásmo přednášek a besed je určeno všem ročníkům VOŠ i studentům středních škol našeho regionu.
Lektory a hosty budou pracovníci společnosti ANIMA, sociálního odboru MÚ Čáslav, firmy Kolibřík Brno a další.
Tuto akci pořádáme na základě spolupráce vyšší odborné školy a podniků / úřadů / firem v oblastech odborných praxí studentů VOŠ.

Součástí konference bude také ukázka kompenzačních pomůcek. Studenti si budou moci vyzkoušet bezbariérovost či bariérovost školních prostor.

Prosíme studenty z cízích škol, kteří se chtějí akce účastnit, aby zasílali své přihlášky do 20. května 2019, do 14:00 hod.,
koorfinátorovi akce Ing. Milanu Frýbovi na e-mail: fryba@sps-caslav.cz
ikonaDen sociálních služeb - pozvánka

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek