Praxe našich studentů VOŠ III. ročníku - část 10

Zenit, spol. s r.o. je ryze česká společnost s více jak 20 letou tradicí. Ve vlastním závodě v Čáslavi vyrábí prostředky bytové chemie, kosmetické přípravky a čističe pro profesionální úklid. V roce 2003 byla společnost certifikována dle normy ISO 9001, jejíž dodržování je každoročně prověřováno Bureau Veritas.

Nové výrobky vyvíjí podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu v souladu s legislativními požadavky a s velkým důrazem na ochranu životního prostředí. Cílem a prioritou firmy je spokojený zákazník, kterému nabízí spolupráci se spolehlivým a flexibilním partnerem včetně poradenského a vývojového servisu.

Mezi nejznámější značky patří Real, Solvina, Real profi, Lotos, Alba efekt, Hit, Lena, Laguna a Riva. V této firmě byla na pětiměsíční praxi Katarína Miklianová.

Jaká byla náplň Vaší práce?

Svou praxi jsem vykonávala v ekonomickém oddělení. Mojí náplní práce bylo vytváření tabulek a vzorců v programu Excel, využívala jsem také MS Word a PowerPoint. Sepisovala jsem řadu dokumentů hlavně pro zahraniční dopravu. V marketingovém oddělení jsem měla na starosti tvoření příspěvků na sociální sítě Facebook a úpravu fotografií. V tomto oddělení jsem pomáhala tvořit anglický katalog výrobků pro zahraniční odběratele.  Na konci kalendářního roku jsem pomáhala organizovat vánoční večírek.

Co Vám praxe přinesla?

Tato praxe mi přinesla mnoho zkušeností. Hlavní zkušeností pro mě byla komunikace se zaměstnanci, kteří mě přijali velmi dobře. Další zkušeností bylo absolvování směn ve výrobě. Bylo to náročné, ale velmi dobrá zkušenost vyzkoušet si manuální práci. Firma mi umožnila přístup v programu SAP, z kterého jsem využívala informace pro další práci.

Praxi v této firmě bych zhodnotila jako velmi úspěšnou. Získala jsem přehled, jak firma funguje a co nabízí.  Firma mi poskytovala velké množství podkladů a informací, které jsem plně využila ve své absolventské práci.

Uvažujete o práci v této firmě?

Ve firmě se mi velmi líbilo. Ráda bych v této firmě pracovala hlavně z důvodů, jak firma přistupuje k zaměstnancům. Líbí se mi, že je ve firmě možnost seberealizace.

30.09.2019

Projekt Erasmus+ "Praxe a stáže v britských firmách pro každého"

Od 6. do 19. října 2019 bude 10 žáků z OA3/EL3 a 4 žáci z S3 vykonávat odbornou stáž v podnicích ve městě Belfast (Severní Irsko). Stáže jsou zaměřeny na procvičení obchodně-administrativních technických činností. Ubytování a stravování žáků je zajištěno v místních rodinách. Doprovodná osoba: Mgr. J. Ptáčková

09.08.2019

Vážení uchazeči o studium,

ve dnech 14. a 15. října 2019 se koná přehlídka škol 2019 v Kolíně, od 10:00 do 17:00 hod. v budově Městského společenského domu Kolín. Přijďte nás navštívit v prezentačním stánku.