Klaudije a Dako

Erasmus nejenom vyváží naše vošáky do světa na zkušenou, ale přiváží i zahraniční studenty k nám, aby získali nové životní a odborné zkušenosti. Posledním z nich byla Klaudije Ketiš.

Tato čerstvá absolventka Vyšší odborné školy Slovenj Gradec si mohla od března do května procvičit své ekonomické znalosti v oddělení nákupu podniku Dako-CZ, a. s.  Pod vedením svého mentora Jakuba Šupíka se Klaudije rychle zapracovala a stala se významnou posilou při zvládání rozsáhlé agendy tohoto oddělení. Díky své milé a dobrosrdečné povaze navíc rychle zapadla do týmu kanceláře, který ji její laskavost oplácel minimálně dvojnásobně. Ve svých spolupracovnících nalezla přátele pro trávení volného času a pomocnou ruku pro překonávání problémů, které ji tu během krátkého pobytu potkaly. Díky jejich pomoci ji pak žádný z nich nemohl rozhodit a stále se smějící a dobře naladěná Klaudije se v Daku stala doslova fenoménem. A kdo tomu nevěří, ať si o tom přečte.  

https://www.facebook.com/dako.cz/

 

http://www.dako-cz.cz/podporujeme-

 

http://www.dako-cz.cz/aktuality/zahranicni-studijni-staze-ve-spolecnosti-dako-cz

Ke stažení
ikonaInterview s Klaudijí

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek